Psikoteknik Belgesi Nasıl Alınır Antalya?

Psikoteknik Belgesi Nasıl Alınır Antalya?

Antalya Zeybek Sürücü Kursları Olarak verdiğimiz Psikoteknik belgesi, bedensel ve ruhsal olarak trafik için uygun olup olmadığınızı belirleyecek olan testler bütünüdür. Trafikte göz, el ve ayak koordinasyonu, en önemli hususlardan bir tanesidir ve ticari araç sahipleri için bu detaylar çok daha hassas bir seviyede karşımıza çıkıyor. Yük taşımacılığı ya da yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteriyorsanız eğer bu teste tabi tutulmak durumundasınız. uygunluk sağlandığı takdirde sizler de Psikoteknik belgesi sahibi olacak ve sorunsuz bir şekilde trafiğe çıkabileceksiniz.

Risk alma, saldırganlık, reflekslerin zayıflığı ve daha birçok detay, bu testler sonucunda gözler önüne seriliyor ve şoförün trafik için uygunluğu kolay bir şekilde tespit ediliyor. SRC belgesi ile birlikte psikoteknik belgesini mutlaka edinmeniz gereken bir belge olduğu gerçeğini bir kez daha ifade etmek isteriz.

Psikoteknik Belgesi Geçerlilik Süresi

Antalya’da Psikoteknik belgesi, 5 yıl süre ile geçerlidir ve bu süre tamamlandığında yenilemek durumunda olduğunuzu da belirtmek isteriz. Az önce de ifade ettiğimiz gibi bu belgeyi sürücü kurslarından temin edebiliyorsunuz ancak bunun için belli başlı testlere tabi tutuluyorsunuz. Antalya Psikoteknik aramalarınızda da zeybek sürücü kursunu tercih edebilirsiniz

Bilgisayar ortamında yapılacak olan testlerde uzmanlar yanınızda yer alıyor ve herhangi bir şekilde hata yapma lüksü barındıran bir uygulama yöntemi değildir. Raporların eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve sunulması şartına sahiptir. Trafik akışını güvenli hale getirmek, bu tür uygulamalar ile birlikte çok daha mümkündür.